Bugün Oynanacak NBA Maç Tahminleri 5 Kasım Maçları

Detroit Pistons – Miami Heat
HEAT – Son zamanlarda 2 takımda kötü durumda değil ama HEAT evinde maçı zorda olsa alacaktır. Blake Griffin Miami pota altında zorlanır çünkü sağlam oyuncular var o yüzden etkisi kalacaktır.
Indiana Pacers – Houston Rockets
ROCKETS – 2 yükselişte takım karşı karşıya. Maçı kazanan ROCKETS olacaktır. Harden sakatlıktan yeni geldi ilk maç iyiydi ama bu maç yine soru işareti!
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers
CAVS – 2 ligin dibinde takım ne olacağını bilmek zor uzak durun ama oynayacaksanız CAVS maçı evinde alacaktır. Cedi yine ilk 5 başlayacak!
New York Knicks – Chicago Bulls
BULLS – 2 amaçsız takım daha Buls evinde iyi oynuyor ama Knicks’te kötü değil maçın kazananı evinde BULLS olacaktır. Zach Lavine son maçlarda form olarak isteneni veremiyor ama Knicks’de kötü basketbol oynuyor
Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans
ALT – Thunder mı Pelicans mı gerçekten nefis maç olacak 242.5 sayısı sınır belirlenmil o yüzden alt oynayabilirsiniz. Westbrook ve George ikilisinin Antghony Davis’e vereceği cevap yok New Orleans maçı kazanır yada alt biter.
Denver Nuggets – Boston Celtics
ÜST – 2 nefis takım kim kazanır bilinmez ama nefis maç olur 211.5 sınır verilmiş üst olacka bir maç sizi bekliyor. Tatum ve Irving formda ama Denver tam bir takım oyunu oynuyor Jokic’e dikkat!
Utah Jazz – Toronto Raptors
ÜST- Kawhi oynayacak mı belirsiz o yüzden bu maçtan uzak durun derim ama oynayacaksanız 220.5 sayı üstü olur. Spider lakablı Mitchel formda ama Toronto 9-1 gidiyor tek mağlubiyet Bucks’a karşı.
Golden State Warriors- Memphis Grizzlies
GSW – GSW açık ara alır çok konuşmaya gerek yok. GSW resmen parçalar ama son çeyrekte çok salıyorlar. Memphis genç takım evinde sayı atar vs direnir 10 sayı altı farkla yenilir 7-8 sayı ile biter.
Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves
ÜST – Uzak durulacak maç 230 sayı sınır konulmuş üst oynayabilirsiniz. Butler takımda oynamak istemiyor. Rose az süre alıyor. Clippers’da silah yok ama.

MAÇLARA EN YÜKSEK ORANLA BAHİS YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir