DOĞUM GÜNÜNÜZÜ BETSIX’TE KUTLAYIN!

Doğum gününüzü Betsix’te kutlayın doğum gününüze özel bonus kazanın! Kullanıcıların güven duyduğu bahis sitesi Betsix, üyelerine doğum günü kutlaması yaşatıyor. Hesabınızda daha önce en az 100 TL veya üzeri para yatırımınız var ise, bu bonustan yararlanabiliyorsunuz. Doğum gününüz içerisinde dilediğiniz saatte canlı destek ekibimize bağlanarak veya bonus@betsix.com adresine “DOĞUM GÜNÜ BONUSU” konulu bir e-posta göndererek faydalanabilirsiniz. Doğum günü öncesinde veya sonrasında gerçekleştirilecek olan talepler dikkate alınmayacaktır.

Promosyon şart ve koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için alttaki “Detaylar” butonuna tıklayabilir, henüz siteye üye değilseniz alttaki “Kayıt Ol” butonuyla kayıt olabilirsiniz.

[button link=”http://gpa-betsix1.globalplay-affiliates.com/redirect.aspx?pid=2266&bid=1644&lpid=16″ type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Detaylar[/button] [button link=”http://gpa-betsix1.globalplay-affiliates.com/redirect.aspx?pid=2266&bid=1619&lpid=8″ type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Kayıt Ol[/button]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*