KÖTÜ GİDEN KUPONUNUZ İÇİN CASH OUT VAR!

Tipbet Türkiye’den muhteşem bir promosyon! Kuponunuz kötüye gidiyorsa, artık full cash out var! Örneğin; Kombine kuponunuzdaki 5 maçın 4’ü kazandı ve son maçı bekleyerek kuponunuzu riske atmak istemiyorsunuz veya son maç hakkındaki tahmininiz değişti, bu durumda “CashOut” teklifini değerlendirerek kazancınızı alabilirsiniz. Ayrıca, Takım A’nın 90 dakikada kazanması için bahis yaptınız ve Takım B’ye karşı 1-0 öndeler. Fakat son 10 dakika içerisinde Takım B’nin iyi oynadığını ve gol bulabileceğini düşünüyorsunuz. Bu durumda, 80. dakikada “CashOut” özelliğini kullanarak kazancınızı alabilirsiniz. Neredeyse toplam kazanca yakın bir miktar olacaktır!

Promosyon şart ve koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için alttaki “Detaylar” butonuna tıklayabilir, henüz siteye üye değilseniz alttaki “Kayıt Ol” butonuyla kayıt olabilirsiniz.

[button link=”http://adds.tippartner.com/redirect.aspx?pid=6854&bid=3388″ type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Detaylar[/button] [button link=”http://adds.tippartner.com/redirect.aspx?pid=6854&bid=3036″ type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Kayıt Ol[/button]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*