Nba Gecenin Tüm Maç Tahminleri 9 Kasım ( 10 Kasım Sabahı )

NBA’ de bu gece tam 7 maç var ve bazıları gerçekten çetin geçecek. Bakalım neler olacak arkadaşlar.

Orlando Magic – Washington Wizards – WIZARDS 
Howard eski takımına karşı vereceği bir cevap var ve vermesi gerekiyor. Orlando nefis gitse de bu maçı kaybedecek. Wizard zor günlerden bir şekilde çıkması gerekiyor ve bu maçı kazanacaktır. Takımda Wall takası gündeme gelecek yakında çünkü takımın kimyasını çok bozuyor ama All-Star arasına kadar beklerler. Wizards kazanacaktır. Oran 1.65

Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets – 76ERS 
Zor bir maç olacak ama 76ers maçı kazanacaktır. Charlotte hiç hafife alınacak bir takım değil ama nedense bazen çok kötü oynuyorlar anlamsızca . 76ers zar zor alır belki son top bile kalır.

Atlanta Hawks – Detroit Pistons – PISTONS 
Uzak durun bu maçtan derim 2 takımda çok dengesiz. Maçı kazanacak takım PISTONS olacak ama kolay geçen bir maç olmayacak. Pota altıyla alacak yine.

Miami Heat – Indiana Pacers – HEAT 
Bu gece izleyeceğim maç Pacers doğu turnesinde 2 maçtır kaybediyor. Pacers tam deplasman takımı Heat’de evinde çok iyi dışarda Pacers içerde Heat biraz domine ediyor. Bence maçı son topla Heat kazanacaktır. Ev sahibi avantajı ile ama ben kuponuma bu maçı almazdım ama risk severler Heat diyebilir.

Denver Nuggets – Brooklyn Nets – NUGGETS 
Çok uzun konuşmayacağım bu maç hakkında Nets en sevdiğim mütevazi takımlardan biridir ama Nuggets fena yenecektir.

Utah Jazz – Boston Celtics –  X ( OYNAMAYIN AMA OYNARSANIZ CANLI BAHİS YAPIN YADA İLK YARI JAZZ OYNAYIN) 
Bu maçtan uzak durun izlemek için çok eğlenceli ama maç ne olur belli olmaz. Yapabileceğiniz tek şey canlı bahis yapmaktır. İlla oynamak isterseniz ilk yarı Utah oynayabilirsiniz.

Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves –  İLK YARI MİNNESOTA / İKİNCİ YARI MİNNESOTA 
Riskli maçlardan biri maçın sonucunu kestirmek zor bir çok kişi Kings alır dese de Kings çok dengeli bir takım değil. Bazı küçük hesaplaşmalarda olacaktır. Nemanja eski takıma karşı oynayacak. Maçı Minnesota alacaktır ama ilk yarı Minnesota oynamakta mantıklı olur.
MAÇLARA EN YÜKSEK ORANLA BAHİS YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir